Internetové obchody - iOBCHODY.com

Líbí se Vám iObchody.com?


Valid CSS!


šipka
šipka

Informace o obchodu: Levne-sklo.cz

Levne-sklo.cz
? SR

Levne-sklo.cz

V našem obchodu najdete výběr nejkvalitnějšího nápojového skla značky Bohemia z produkce Novoborské firmy Crystalex a.s. Křišťálová průzračnost, jas a čirost, půvab a jedinečnost tvarů, to jsou důvody, proč jsou výrobky českých sklářů stále žádány.


Líbí se Vám obchod Levne-sklo.cz?


Levne-sklo.cz (www.levne-sklo.cz) zkušenosti:

Nebyl vložen žádný komentář

V internetovém obchodě Levne-sklo.cz naleznete:

nápojové sklo sklenice skleničky sklenice na víno sklenice na kořalku koktejlová sklenice sklenice na drink karafa karafy karafa na víno karafy na víno drink set drink sety spiritus set vinný set vinné sety džbánek džbánky sety crystalex Crystalex # Karafy | # Sety | # Džbánky | # Skleničky

Výrobky:

DĹľbánek na pivo, s ruÄŤnÄ› tvarovanĂ˝m ouškem (1,5 l) Sklenice na koĹ?ak - Vintage XXL (875 ml) , 2 ks Sklenice na B. / ÄŚ. vĂ­no / koĹ?ak - Vintage XXL (820 ml) , 2 ks Sklenice na ÄŤervenĂ© vĂ­no - Vintage XXL (700 ml) , 2 ks DĹľbán na pivo ze silnÄ›jšího skla (1,5 l). RuÄŤnÄ› vyrobenĂ˝ ! ! Set na bĂ­lĂ© vĂ­no - Sommelier (2 skleniÄŤky + nálevka) Sada skleniÄŤek s noĹľkou, 4 ks (360 ml) Sada nápojovĂ˝ch skleniÄŤek - odlivek Sada nápojovĂ˝ch skleniÄŤek s noĹľkou Sada nápojovĂ˝ch skleniÄŤek pro rĹŻznĂ© příleĹľitosti Sada (typ B) nápojovĂ˝ch skleniÄŤek - odlivek BaĹ?atá karafa (typ B) na bĂ­lĂ© i ÄŤervenĂ© vĂ­no (1,25 l) Karafa na bĂ­lĂ© i ÄŤervenĂ© vĂ­no (1,25 l) Karafa na bĂ­lĂ© i ÄŤervenĂ© vĂ­no (1,2 l)

www.levne-sklo.cz

Kategorie: Dům, byt, zahrada, Domácí potřeby,


Podobné obchody k Levne-sklo.czCopyright © iObchody.com 2005 - 2024. (info@iobchody.com)