Internetové obchody - iOBCHODY.com

Líbí se Vám iObchody.com?


Valid CSS!


šipka
šipka

Informace o obchodu: Elektroworld

Elektroworld
?

Elektroworld

Electro World s r.o. je obchodní firma specializující se na prodej elektrických spotřebičů. Electro World působí v Maďarsku, Polsku a České republice, kde provozuje v současné době celkem 18 velkoprodejen s elektrickými spotřebiči. V červnu 2006 jsme v České republice otevřeli internetový obchod.


Líbí se Vám obchod Elektroworld?


Elektroworld (www.electroworld.cz) zkušenosti:


Jirka - Electroworld = hruza, bes a nestesti k obchodu Elektroworld (16.01. 2009)
Internetovy obchod Electroworld = hruza a nestesti a katastrofa. 31.12.2007 jsem si objednal televizi panasonic TH-37TX80E, vybral jsem si dodavku v pondeli 5.1. V pondeli volam na Electroworld, v kolik mi ji prizeou. Slecna mi rika, ze uz ji ma prepravce. A ze ji u prepravce nevidi v systemu, takze ji dovezou asi az v utery 6.1. Rikam si, OK, to se muze stat, asi toho maji hodne. V utery volam v kolik ji dovezou. A oni, ze uz je davno vyprodata a at si ji koupim jinde. A ze do 14 dnu poslou penize. Podekoval jsem se a rozloucil se. 13.1. volam kde jsou ty penize. A oni ze bych jim musel dat cislo sveho uctu. Poslal jsem jim cislo uctu. Dnes (16.1.) jim volam, jak to je. A oni, ze maji v obchodnich podminkach, ze mi vrateji penize 14 od sdeleni cisla uctu (nic takoveho tam neni, naopak maji, ze mne musi kontaktovat v pripade nedostupnosti zbozi, coz se nestalo). Tak jen doufam, ze se casem zadari a penize budu mit zpet... Pritom nechapu, proc nemuzou vratit jednoduse platbu kartou? Timto varuji 2x se rozmyslet pred nakupem v Electroworldu!

Jirka - Oprava k obchodu Elektroworld (16.01. 2009)
Oprava - cele se to odehrava na zacatku roku 2009...

» Vložit komentář (zkušenosti) «

V internetovém obchodě Elektroworld naleznete:

# Audio, domácí kino, MP3 # Kamery a fotoaparáty # Malé spotřebiče # Počítače a příslušenství # TV, DVD, Video # Telefony a navigace # Volně stojící spotřebiče # Zábav

www.electroworld.cz

Kategorie: Elektronika,


Podobné obchody k ElektroworldCopyright © iObchody.com 2005 - 2020. (info@iobchody.com)