Internetové obchody - iOBCHODY.com

Líbí se Vám iObchody.com?


Valid CSS!


šipka
šipka

Informace o obchodu: Osvětlení-elektro.cz

? SR

Osvětlení-elektro.cz

(OBCHOD JIŽ NEFUNGUJE)

Internetová prodejna www.osvetleni-elektro.cz Vám nabízí kompletní nabídku svítidel, osvětlení a elektroinstalačního materiálu pro Vaši stavbu, dům, kancelář nebo prodejnu od výpočtu, návrhu až po dodávku a realizaci. Pro Vaše provozovny nabízíme Lištové systémy, Expoziční osvětlení, Zářivkové mřížkové osvětlení a mnoho dalšího.


Líbí se Vám obchod Osvětlení-elektro.cz?


Osvětlení-elektro.cz (www.osvetleni-elektro.cz) zkušenosti:


Petr Mach - Pohoda k obchodu Osvětlení-elektro.cz (19.05. 2010)
Na www.osvetleni-elektro.cz jsem našel zajímavé svítidla pro osvětlení mé prodejny napsal jsem jim e-mail co potřebuji a spoluprace byla rychla a dobrá. Navrhli mne konkretní řešení osvětlení celé prodejný, nabídli solidní cenu a do týdne mne zboží dopravili přimo na prodejnu. Můžu jen doporučit už funkuji dva měsíce a vše funguje jak ma.

Více takových firem

PM

V internetovém obchodě Osvětlení-elektro.cz naleznete:

Lištové systémy, Expoziční osvětlení stropní, Downlight, Zářivkové osvětlení vestavné mřížkové, Přisazené mřížkové nouzové osvětlení, Průmyslové svítidla výbojkové, Průmyslové osvětlení veřejné, Halogenové reflektory, Osvětlení interiéru, Svítidla koupelnová, Kuchyňská svítidla, Venkovní osvětlení, Svítidla zahradní, Světelné zdroje, Úsporné žárovky, LED žárovky, Výbojky, Elektro

www.osvetleni-elektro.cz

Kategorie: Elektronika, Dům, byt, zahrada,


Podobné obchody k Osvětlení-elektro.cz



Copyright © iObchody.com 2005 - 2024. (info@iobchody.com)